Ваша корзина
Войти как пользователь социалных сетей.

или

или

Регистрация
Рыбная река: рыболовный интернет магазин -
назад

Популярный "флюорокарбон" на поводки. Отзывы от Романа Григор'єва.

купить флюрокарбон в Киеве в интернет-магазине Рыбная река

Для всіх риболовів спінінгістів постійно постає питання у виборі поводка для ловлі певної риби. На даний момент маса виробників презентують велику кількість різних матеріалів і всі вони мають право на життя і широке використання . Основним суперниками на ринку є: флюрокарбон і різного роду металеві скрутки ( титанові , струна , польовий кабель ).

купить флюрокарбон в Киеве в интернет-магазине Рыбная река

Особисто для мене флюрокарбон є більш приємливим варіантом , адже він практично не помітний у воді , за рахунок перелому світла який у флюрокарбона найблище приближений до коефіцієнта переломлення світла у воді, а отже він менш помітний для риби. Але не завжди флюрокарбон доцільно використовувати. Особливо це стосується ловлі зубатої володарки наших водойм – щуки, цей блискавичний хижак з острими як лезо зубами перерізає флюрокарбон навіть у товстих діаметрах і тому для ловлі цієї риби я використовую «скрутки» найчастіше від українського виробника UKRSPIN вони дуже добре зроблені і одні з найдешевших на нашому ринкові .

Флюрокарбон в більшості випадків використовую для ловлі окуня, судака і пограничного хижака головня який дуже лякливий і осторожний.


 Отже, мої найходовіші флюри: 


1. Sunline Siglone FC

купить флюрокарбон в Киеве в интернет-магазине Рыбная река


Напевно найпопулярніший флюрокарбон який тільки є, тай з’явився він одним з перших на прилавках риболовних магазинів нашої країни. Завоював він популярність досить низькою ціною і різноманіттям діаметрів для будь яких умов та розмоток у 30 і 50 метрів . В міру жорсткий , низько розтяжимий але водночас дуже ізносостійкий. Особисто в мене він наявний у 3 діаметрах: 0,14мм-3lb , 0,18мм-5lb і 0,225мм-8lb за роки користування не зустрічав кращого у критерії ціна-якість .
 


Дізнайтеся більше про 
Sunline Siglone FC 2. Sunline Tornado V-Hard 


купить флюрокарбон в Киеве в интернет-магазине Рыбная рекаЕлітний флюрокарбон з максимальною степінню жорсткості та міцності. Хоч це й відносна новинка , але він завоював велику популярність серед спортсменів спінінгістів, адже він найкраще терпить абразив і ракушку що ой як важливо при ловлі на руслових бровках . Випускається також у широкому діапазоні діаметрів, але розмотка стандартна у 50 метрів.

Я його використовую для ловлі судака де важлива саме міцність і максимальна абразивостійкість, адже нікому не секрет що ця риба полюбляє стояти на русловій бровці а якщо там є ракушка то просто зобов’язаний там крутитись цей клюкастий красень.

Також цим флюром я ловлю «пасивну» щуку , процент зрізів досить малий , правда використовую діаметр потовще, 0.37 м, для ловлі ж судака 0,26мм цієї загрузки цілком вистачає. В цілому це напевно найкращий флюрокарбон для спортсменів і там він проявляє свої найкращі сторони.
 


Саме цікаве про Sunline Tornado V-Hard 3. Sunline Basik FC  

купить флюрокарбон в Киеве в интернет-магазине Рыбная река


Одна з небагатьох флюрокарбонових лєсок яка випускається у такій великій розмотці 225 і 300 метрів що дає змог використовувати його і в якості основної лєски . Він з’явився у мене досить недавно і дещо розчарував своєю розтяжимістю, яка практично дорівнює нулю у попередніх двох претендентів. Ще одним мінусом цього флюра є досить великі діаметри від 0,2 мм, але великим плюсом є його ціна яка нівелює попередні мінуси.

 


Дізнайтеся більше про Sunline Basik FC 4. Sunline Super 

купить флюрокарбон в Киеве в интернет-магазине Рыбная река

Хоч і не флюрокарбон , але цієї лєсочкою я починаю ловити дедалі більше Sunline Super Z воно додатково покрита полімерною смолою і тому має дещо більшу стійкість до абразиву як її нейлонові колеги . В основному я її використовую у ловлі окуня в ногах на мікро ваги до 2 грам з форелевими ареа палками , основним плюсом ліски в даному випадку якраз і є ця повишена розтяжимість. Адже в більшості клюють малі окунці до 20 грам у яких надзвичайно делікатні і ніжні губи, також перевагою лески перед флюром у такому діаметрі є її більша розривна нагрузка ніж у флюрокарбона.

 


Леска Sunline Super Z 
 5. Seaguar Flurocarbon  

купить флюрокарбон в Киеве в интернет-магазине Рыбная река


Відносно дорогий флюрокарбон, який у мене не показав хороших результатів. Став він у мене чимось середнім між Сіглоном і флагманським Sunline Tornado V-hard, для окуня він дуже дорогий а для ловлі щуки і судака не має потрібних діаметрів.
Подивитись весь ассортимент флюрокарбону Seaguar

 

 

купить флюрокарбон в Киеве в интернет-магазине Рыбная река

 

Автор Роман Григор'єв

 

Флюрокарбон Вы можете купить в магазине "Рыбная река" с доставкой по Киеву и Украине. 

Если Вам был интересный данный материал, Вы можете посоветовать его друзьям, "поделившись" в социальные сети, также, если у Вас есть интересное дополнение, то напишите его в комментариях.

За дополнительной информацией или с вопросами обращайтесь к менеджеру, пишите в обратную связь или в онлайн чат.

Обсуждение
blog comments powered by Disqus

Меню
Войти

Контакты магазина
Рыбная река

Звоните нам ПН-ПТ 10:00 - 19:00,
СБ, ВС - выходной.

Адрес шоу-рума / самовывоза : Киев, ул. Радищева 12/16(096) 426 73 86 (095) 736 41 22 (063) 622 22 30

Viber

(097) 476 55 59

Проблемы с заказом

(050) 380 98 00

Условия доставки


✅ Бесплатная доставка!*  По Украине от 3000 грн. По Киеву от 1000 грн. ✨

✅ Предоплата на карточку Приватбанка. - БЕЗ КОМИССИИ!

✅ Вы можете обменять или вернуть товар в течение 14 дней после покупки. 


(*) Бесплатная доставка не распространяется на габаритные заказы: прикормка от 5 кг., ледобуры, карповые комплекты, сапоги!

(!) Доставка прикормки ( больше 5 кг ) и габаритных заказов: в регионы: - за счет клиента; по Киеву: 65 грн. до парадного. 

(!) Оплата наложенным платежом ( Новая почта ), - дополнительная комиссия - 2% от суммы наложного платежа + 20грн.